2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Poznań
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wilda
Outworking
Dodane 22 maja 2024

Ogrodnik/Pracownik szklarni - Praca w Danii

Wynagrodzenie

90 - 95 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie, w związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ogrodnik/Pracownik szklarni - praca w Danii

Opis stanowiska:

  • pielęgnacja roślin doniczkowych w szklarniach lub na otwartym powietrzu,

  • sadzenie, pakowanie do sprzedaży,

  • przenoszenie doniczek i paczek,

  • wykonywanie innych prac ogrodniczych.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • liczą się Twoje chęci do pracy i dyspozycyjność na minimum kilkumiesięczny wyjazd do Danii,

  • doświadczenie w pracy w ogrodnictwie (mile widziane doświadczenie w pracy za granicą.)

Oferujemy:

  • kontrakt duński bezpośrednio z ogrodnikiem zawierany na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia,

  • wynagrodzenie na poziomie netto miesięczne : 10 000 zł (w zależności od liczby wypracowanych godzin) + 12% wynagrodzenia "urlopowego" wypłacane po zakończeniu racy gdy urlop nie był wykorzystany

  • zakwaterowanie - 3-4 km od miejsca pracy, opłacane przez pracownika - 1450zł/m-c

  • dojazd do Danii - na koszt własny lub pomożemy zorganizować busa.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 841927879