2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zabrodzie
Dodane 30 kwietnia 2024

Ogrodnik, praca przy budowie i pielęgnacji ogrodów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy PRACOWITYCH I POMYSŁOWYCH ludzi do pomocy przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.

Praca na cały etat lub dla studentów

Czas pracy: 7.00 -16.00 od poniedziałku do piątku i niektóre soboty

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie - oraz system premiowy zależny od zaangażowania w pracę i umiejętności

  • pracę na nowym, sprawnym i eleganckim sprzęcie (traktorki japońskie Kubota, Shibaura, Minikoparka, koparki łańcuchowe)

  • możliwość zdobycia fachowej wiedzy z zakresu ogrodnictwa

  • pracę na świeżym powietrzu w miłej atmosferze, możliwość poznania ciekawych miejsc i ludzi

  • udział w programie Medicover Sport

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • rzetelne i sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie o kierunku ogrodniczym lub pokrewnym

Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych z budową ogrodów - prace ziemne, systemy nawodnień, tarasy, systemy oświetleniowe, sadzenie roślin, wykonywanie trawników itp.

  • wykonywanie prac związanych z pielęgnacją ogrodów - koszenie trawników, cięcie roślin itp.

Chętnych prosimy o nadsyłanie CV

Studentów prosimy dodatkowo o podanie dyspozycyjności

Lokalizacja

Zabrodzie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zabrodzie
ID: 910548574