2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Siennica
Dodane 22 kwietnia 2024

Ogrodnik, pomocnik ogrodnika - pracownik fizyczny

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siennica

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Twój zakres obowiązków: + Porządkowanie ogrodów (grabienie, pielenie itp) + Pielęgnacja zieleni (pomoc w przycinkach, koszenie trawników + Pomoc przy noszeniu materiałów do budowy ogrodów + Obsługa podstawowych maszyn ogrodniczych - do przyuczenia Od pracowników wymagamy: + Sprawność fizyczną + sumienność! + staranność! + Uczciwość! + dyspozycyjność! + zaangażowanie i chęć do pracy + Nie wymagamy doświadczenia w branży, wszystkiego jesteśmy w stanie nauczyć - wystarczy tylko chcieć :) + Obowiązkowo prawo jazdy kat. B. + Mile widziane: * Umiejętność obsługi i podstawowego serwisu maszyn ogrodniczych (np. wymiana świecy w kosiarce) * prowadzenia większych pojazdów typu Bus Jesteś zainteresowany - zadzwoń lub napisz My oferujemy: *stawkę godzinową 25-30zl na rękę - w zależności od posiadanych umiejętności *premie świąteczne *Premie za zaangażowanie i podnoszenie kwalifikacji - jeśli wykazujesz chęć do pracy i będziesz słuchał naszych wskazówek i nauk, w miare czasu będziesz coraz bardziej "samodzielny", my bedziemy to doceniac i nagradzać. O nas: Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się zakładaniem i projektowaniem ogrodów, budową systemów nawadniania, pielęgnacją zieleni, budową tarasów i małej architektury ogrodowej itd. - Spokojnie my mamy doswiadczenie i wyksztalcenie ogrodnicze, jesteśmy fachowcami i potrzebujemy tylko osob do pomocy głownie w pracach porzadkowych i budowach ogrodu. Praca głównie na terenie powiatu otwockiego ale również Warszawy i okolic - mile widziane osoby z okolic Siennica/Kołbiel/Mińsk Mazowiecki. Mieszkamy w Siennicy - osoby z tych okolic, możemy odbierać i podwozić do domu lub spotykamy sie rano w Siennicy i jedziemy naszym transportem do pracy. Praca od zaraz!

Lokalizacja

Siennica,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siennica
ID: 913713873