2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kraków
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podgórze
Dodane 16 kwietnia 2024

Ogrodnik-Brygadzista - Kraków

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

 W URBA wierzymy, że jest istnieje lepszy sposób na budowanie: pomysłów, trwałych relacji, karier oraz nieruchomości. Projektujemy i produkujemy obiekty mieszkaniowe, korzystając z nowatorskich rozwiązań technologicznych, aby dostarczyć naszym klientom domy i mieszkania „gotowe na jutro”.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat zbudowaliśmy grupę firm, dostarczających kompleksowe rozwiązania w dziedzinie inwestowania, projektowania architektury i produkcji budynków. Wszystko to zawdzięczamy ambitnym i pracowitym ludziom, którzy w 100% utożsamiają się z wizją firmy URBA.

W URBA wspieramy rozwój zawodowy ludzi, budujemy kulturę organizacji uczącej się, stale podnosząc jej standardy.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy pracownika na stanowisko: OGRODNIK-BRYGADZISTA

 Urba Sp. z o.o.

  • Kraków, Zabłocie 25/56

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • brygadzista

  • praca stacjonarna w Krakowie

 Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni tj. prace ziemne, zakładanie trawników, przygotowywanie podłoża pod nasadzenia, sadzenie roślin, instalacja systemów automatycznego nawadniania, układanie nawierzchni bezpiecznych, montaż małej architektury

  • wykonywanie prac związanych z pielęgnacją terenów zieleni

  • nadzór i koordynacja robót

  • koordynacja zadań zgodnie z ustalonymi priorytetami, planami i terminami

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników

  • codzienne rozdzielanie obowiązków między pracowników

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • raportowanie postępów prac

  • prowadzenie ewidencji stanów magazynowych

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży ogrodniczej na stanowisku kierownika robót/brygadzisty

  • umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego

  • umiejętność kierowania zespołem

  • umiejętność współpracy z inwestorem i zespołem projektowym

  • umiejętność czytania rysunków, planów i projektów

  • samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, zaangażowanie i motywacja do pracy

  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość gatunków roślin i umiejętność ich rozpoznawania

  • doświadczenie w zakresie budowy nawierzchni bezpiecznej na placach zabaw

 Benefity

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia branżowe wewnętrzne i zewnętrzne

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy za terminowe wykonanie prac

Dołącz do naszego zespołu!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 864947211