2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gniew
Dodane 03 maja 2024

Ogłoszenie o pracę - Recepcjonista/Recepcjonistka

Lokalizacja

Gniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie rezerwacji, zakwaterowywanie i wykwaterowywanie gości hotelowych,

  • prowadzenie obsługi recepcji w języku polskim i obcym (język angielski, i/lub niemiecki),

  • prowadzenie obsługi elektronicznych systemów rezerwacyjnych,

  • reprezentowanie hotelu zgodnie z przyjętą etykietą hotelową,

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości usługi oraz komfortowych warunków pobytu gości hotelowych,

  • oferowanie gościom dostępnych na terenie hotelu usług,

  • udzielanie informacji turystycznej gościom hotelu,

  • sporządzanie raportów dla pozostałych jednostek organizacyjnych hotelu,

  • rozliczanie finansowe pobytu gości hotelowych,

  • wystawianie dokumentów i rozliczanie faktur i rachunków,

  • obsługiwanie urządzeń biurowych będących na wyposażeniu recepcji hotelu.

Nasze wymagania:

  • wysoka kultura osobista i dyskrecja,

  • nawiązywanie i utrzymywanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • dobre wynagrodzenie,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • wspieranie w rozwoju poprzez szkolenia.

Lokalizacja

Gniew,

Pomorskie

Pomorskie, Gniew
ID: 914639562