2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 24 maja 2024

Ogłoszenie o pracę - adwokat/radca prawny/doradca podatkowy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego z siedzibą w Krakowie podejmie stałą współpracę z adwokatem/radcą prawnym/doradcą podatkowym, stacjonarnie w Biurze Prawnym w Rzeszowie.

Opis stanowiska:

• Samodzielne prowadzenie spraw z zakresu przekształceń spółek oraz działalności gospodarczej,

• Wydawanie opinii prawnych i przygotowanie opracowań z zakresu prawa spółek oraz prawa podatkowego,

• Prowadzenie postępowań windykacyjnych,

• Przygotowywanie pism procesowych głównie w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego,

• Przygotowywanie wniosków o interpretacje indywidualne,

• Nadzorowanie części zadań zleconych aplikantom oraz asystentom.

Wymagania:

• Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, wymagającym dobrej organizacji czasu pracy i samodyscypliny,

• Zaangażowanie,

• Wysoka dyspozycyjność,

• Pewność siebie,

• Umiejętności miękkie - autoprezentacja, prowadzenie kontaktów biznesowych, komunikatywność

• Prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:

• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,

• Dostęp do literatury prawniczej, prenumerat oraz platform branżowych,

• Możliwość udziału w szkoleniach,

• Spotkania i wyjazdy integracyjne,

• Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (ul. Twardowskiego, Rzeszów)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 920570509