2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Łódź
  7. Sekretariat, recepcja - Górna
Dodane 23 kwietnia 2024

Office manager/Zarządzanie biurem

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

ModumPharma to zespół profesjonalistów i specjalistów od lat związanych z rynkiem farmaceutycznym. Wspieramy pacjentów, farmaceutów oraz producentów procesie zapewnienia dostępności leków na polskim rynku. Do naszego nowego CENTRUM FARMACEUTYCZNEGO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OFFICE MANAGER

Zakres obowiązków

·         kompletacja i wydawanie zamówień według określonej specyfikacji

·         prace w magazynie hurtowni farmaceutycznej

·         przestrzeganie procedur i przepisów obowiązujących w hurtowni

·         monitorowanie warunków przechowywania produktów

·         obsługa oprogramowania WMR HURT zgodnie z nadanymi uprawnieniami

·         weryfikacja towaru pod kątem uszkodzeń, dat ważności i numerów serii

Wymagania

·         łatwość w uczeniu się

·         motywacja do pracy i zaangażowanie

·         umiejętność przypisywania priorytetów zadaniom

·         precyzyjność w realizacji powierzonych zadań

·         prawo jazdy kat. B

·         świadectwo o niekaralności

·         mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe, nie jest to jednak warunek konieczny

Oferujemy

·         pracę w Centrum farmaceutyczno – logistycznym w Łodzi

·         pracę w wymiarze pełnego etatu

·         pracę w młodym zespole

·         możliwość rozwoju w ramach realizowanych projektów

·         pracę w organizacji o płaskiej strukturze organizacyjnej

·         pracę od poniedziałku do piątku

Prosimy o załączenie klauzuli:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z2018, poz. 1000) oraz zgodnie z RozporządzeniemParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznychw związku z przetwarzaniem danych osobowych i wsprawie swobodnego przepływu takich danych orazuchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 882080199