2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wawer
Dodane 07 kwietnia 2024

Office Manager w Szkole Językowej/Wawer

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • Jeśli masz predyspozycje i umiejętności, które sprawdzą się w pracy z ludźmi w obszarze Obsługi Klienta i Sprzedaży - zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście.

  • Jeśli cenisz sobie pracę w kameralnej firmie, gdzie wszyscy się znają, a decyzje podejmowane są szybko i efektywnie

  • Jeśli pragniesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i czerpać z tego korzyści dla siebie.

  • Jeśli fascynuje Cię różnorodność i zmienność zadań, które obejmują różne etapy w firmie

  • Jeśli jesteś osobą gotową do działania w zespole i podejmowania kreatywnych, nieszablonowych rozwiązań

  • Jeśli lubisz wspierać działania firmy w mediach społecznościowych (facebook, instagram),

To poszukujemy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas, a wspólnie będziemy się rozwijać i osiągać sukcesy!

Opis stanowiska (obowiązki będą się zmieniać w zależności od okresu roku szkolnego):

  • kontakt z Klientem

  • efektywna sprzedaż kursów językowych i półkolonii językowych

  • podpisywanie umów sprzedażowych

  • obsługa wewnętrznego systemu firmy

  • opieka nad sprawnym funkcjonowaniem biura

  • kontakt z Lektorami języków obcych

  • układanie harmonogramu kursów grupowych i zajęć indywidualnych

  • rozliczanie pracy Lektorów

  • wystawianie faktur oraz dokumentów kasowych

  • pomoc przy projektach marketingowych

  • przygotowywanie grafik w Canvie i opisów na szkolnego facebooka i instagrama

  • wsparcie w organizacji eventów lokalnych i kulturowych

  • obsługa letnich i zimowych półkolonii językowych dla dzieci

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze

  • praca stacjonarna, zmianowa od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 9 - 20 (na przykład, poniedziałki - środy 9:00 - 17:00, wtorki i czwartki 12:00 - 20:00, piątek 11:00 - 19:00)

  • darmowe kursy języka angielskiego w ramach współpracy oraz rodzinne zniżki pracownicze

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • współpracę z młodym i pomocnym zespołem

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy biurowej w dziale obsługi Klienta lub/i Sprzedaży

  • umiejętności zarządzania czasem i organizacji własnej pracy

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami i współpracownikami

  • znajomości social mediów - facebook i instagram

  • umięjętności tworzenia prostych grafik i edycji zdjęć w programie Canva

  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie A2+/B1

  • kreatywnego podejścia do załatwiania spraw

  • samodzielności i przejmowania inicjatywy

  • zaradności, sprawczości i otwartości

Mile widziane:

  • Studentki Administracji, Zarządzania i Marketingu, Polonistyki

  • osoby posiadające doświadczenie w pracy w Szkołach Językowych lub w Obsłudze Klienta oraz

  • osoby z okolic Wawra, Marysina, Wesołej, Pragi-Południe, Gocławia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 910132436