2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 14 maja 2024

Office Manager/ Asystentka Zarządu

Wynagrodzenie

3 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą pogodną i energiczną, która z łatwością nawiązuje nowe relacje, ale jednoczenie nie brakuje Ci cierpliwości do wypełniania dokumentów - to być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

wystawianie faktur sprzedaży, wystawianie faktur korygujących

przyjmowanie zamówień od kontrahentów

obsługa stanów magazynowych

płatności bieżących faktur

zamówienia biurowe

współpraca z firmami marketingowymi

gromadzenie, zabezpieczenie, ewidencjonowanie i udostępnianie dokumentacji

mile widziana umiejętność obsługi programu Canva

wymagania:

doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

dokładność

bardzo dobra organizacja pracy

Prawo jazdy

Co oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia,

  • współpracę z profesjonalistami w przyjaznym środowisku,

  • przyjazne biuro

  • służbowy telefon, laptop,

  • kameralną atmosferę pracy, opartą o wzajemny szacunek i sympatię w zgranym, dynamicznym zespole,

  • samochód służbowy do dyspozycji pracowników

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 918288811