2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Office Manager/ Asystentka Zarządu

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Redwood Estate Sp. z o.o. to zespół ekspertów zajmujący się doradztwem w obszarze inwestycji w condo i aparthoteli. Wspieramy i dzielimy się wiedzą z  potencjalnymi inwestorami i pomagamy w doborze odpowiedniej lokalizacji i formy inwestycji. Doradzamy także deweloperom w zakresie finansowania, projektowania, budowy i komercjalizacji ich projektów.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

  • współpraca z Zarządem,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • obsługa dokumentów (skanowanie, archiwizacja, rejestr oraz kontrola nad prawidłowym obiegiem, tworzenie umów),

  • obsługa i organizacja spotkań firmowych (przygotowanie sali konferencyjnej, serwis napojów),

  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,

  • obsługa poczty elektronicznej,

  • obsługa zamówień materiałów biurowych,

  • kontakt i współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • dbanie o dobre relacje z klientami i wizerunek firmy.

Wymagania pracodawcy

  • zdolności organizacyjne,

  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i dokładność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wzorowa organizacja czasu pracy,

  • dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel),

  • entuzjazm do pracy z ludźmi,

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia,

  • współpracę z profesjonalistami w przyjaznym środowisku,

  • przyjazne biuro w centrum Krakowa,

  • służbowy telefon, laptop,

  • kameralną atmosferę pracy, opartą o wzajemny szacunek i sympatię w zgranym, dynamicznym zespole,

  • Interesujący pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918005783