2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zator
Dodane 03 kwietnia 2024

Office Manager / Asystent Zarządu

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Browar Brokreacja, ceniony producent piw rzemieślniczych, poszukuje do swojego nowego zakładu w Zatorze osoby na stanowisko:

Office Manager/Asystent Zarządu

TWOJE ZADANIA:

  • Zbieranie i zarządzanie dokumentami (papierowymi i cyfrowymi)

  • Współpraca z działem księgowym i kadrowym (zbieranie i dostarczanie dokumentów)

  • Digitalizacja dokumentów

  • Zarządzanie kalendarzem firmy (w tym umawianie spotkań)

  • Przygotowywanie pism służbowych, kontraktów i dokumentów zgodnie ze standardami firmy

  • Obsługa korespondencji (listownej i e-mailowej)

  • Zaopatrzenie biura (zakupy biurowe)

  • Pilnowanie wykonywania zadań, uiszczania opłat

  • Prowadzenie dokumentacji BHP

WYMAGANIA:

  • znajomość MS Office (szczególnie Word i Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • swobodna komunikacja w języku polskim w mowie i piśmie

MILE WIDZIANE:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w pracy z dokumentami

  • Znajomość środowiska Comarch Optima

POŻĄDANE CECHY:

  • Odpowiedzialność

  • Skrupulatność i dokładność

  • Świetna organizacja pracy

  • Multitasking

  • Wysoka komunikatywność

  • Kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o wybrany rodzaj umowy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu, w zależności od potrzeb

  • Okres wdrożeniowy, a później możliwość pełnego zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań

CV Prosimy kierować na adres: rekrutacja[at]brokreacja.pl.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 817012796