2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Devire Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 16:12

Office Coordinator

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twoja przyszła firma

Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy zajmującej się m.in. przemysłem naftowym, chemicznym, energetycznym, nawozowym, spożywczym, poszukujemy osoby na stanowisko Office Coordinator.

Oczekiwania

  • Silne zdolności interpersonalne,

  • Proaktywność, otwartość, chęć pomocy,

  • Znajomość języka angielskiego - minimum B2,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, na analogicznym stanowisku,

  • Dobra umiejętność organizacji własnej przestrzeni i czasu pracy,

  • Znajomość Pakietu Office.

Obowiązki

  • Koordynowanie pracy biura,

  • Realizacja zamówień, artykułów biurowych,

  • Współpraca z dostawcami,

  • Nadawanie i odbieranie przesyłek zarówno za pośrednictwem Poczty Polskiej jak i kurierskich,

  • Koordynowanie i organizowanie eventów wewnątrzfirmowych,

  • Dbanie o gości - przyjmowanie ich, zamawianie taksówek, rezerwowanie lunchy,

  • Współpraca z innymi działami firmy, jak i reagowanie na potrzeby indywidualne pracowników biura.

Oferta

  • Umowa o pracę wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem,

  • Dogodna lokalizacja - centrum Katowic,

  • Elastyczne godziny pracy - możesz rozpoczynać pracę między 7 a 9,

  • Pakiet benefitów - opieka medyczna i karta sportowa,

  • Praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 912239056