2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane Dzisiaj o 12:47

Oferta pracy tymczasowej - OKE Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna zatrudni pracowników na umowę zlecenie w terminie: 15.05.2024 - 30.06.2024.

Główne obowiązki:

- skanowanie i weryfikacja kart odpowiedzi na stanowiskach komputerowych

- porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji egzaminacyjnej

Wymagania:

- co najmniej 18 lat

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- minimalna znajomość obsługi komputera, odpowiedzialność, sumienność

- studenci/uczniowie- wymagane zaświadczenie o statusie studenta, wystawione przez uczelnię/szkołę

KANDYDAT, ANI NIKT Z JEGO RODZINY, NIE MOŻE PRZYSTĘPOWAĆ DO EGZAMINÓW W 2024! (wymagane oświadczenie)

Warunki zatrudnienia:

 - praca na 2 zmianach – 07:30-14:30 lub 14:30-21:30 (do wyboru),

- wynagrodzenie godzinowe  - 27,70 zł/godz. brutto

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email PRACOWNI DS. ANALIZ WYNIKÓW EGZAMINACYJNYCH

OKE w Warszawie, Pracownia ds. Analiz Wyników Egzaminacyjnych

tel. 224570322

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912676007