2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Stare Miasto
Dodane 04 kwietnia 2024

Oferta pracy: Spedytor Międzynarodowy (z doświadczeniem) B2B

Wynagrodzenie

1 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnego i dynamicznego kandydata do pracy jako Spedytor Międzynarodowy w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację oraz monitorowanie transportu międzynarodowego towarów, zapewniając terminową i efektywną dostawę dla naszych klientów. Jest to doskonała okazja dla kogoś z minimalnym doświadczeniem, ale z ogromnym zapałem do nauki i rozwoju w tej dziedzinie.

Obowiązki:

  • Organizacja transportu międzynarodowego towarów, w tym zarządzanie dokumentacją i formalnościami.

  • Komunikacja z dostawcami i klientami w celu zapewnienia płynności procesu transportowego.

  • Monitorowanie i śledzenie przesyłek oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów logistycznych.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących realizacji zleceń transportowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów logistycznych.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zdolność szybkiego podejmowania decyzji.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (inne języki obce będą dodatkowym atutem).

  • Zainteresowanie branżą logistyczną oraz chęć rozwoju zawodowego w tym obszarze.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość programów biurowych.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń w dziedzinie logistyki i transportu.

  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kariery w międzynarodowej firmie logistycznej.

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Prowizja 50/50

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i rozpocząć swoją karierę jako Spedytor Międzynarodowy z minimalnym doświadczeniem, prześlij swoje CV.

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja: Spedytor Międzynarodowy - [Twoje imię i nazwisko]".

Jesteśmy przekonani, że dołączenie do naszego zespołu będzie dla Ciebie inspirującym i satysfakcjonującym doświadczeniem zawodowym.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 902381037