2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Krowodrza
Dodane 16 maja 2024

Oferta Pracy: Sekretarka w Biurze Nieruchomości

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Nieruchomości z siedzibą na Azorach przy ul. Murarskiej poszukuje osoby na stanowisko sekretarki do umawiania spotkań.

Miejsce pracy: Biuro Nieruchomości, ul. Murarska, Azory

Rodzaj pracy: Praca na pół etatu

Godziny pracy: Proponowane godziny pracy są do wyboru spośród następujących opcji:

  • 12:00 - 16:00

  • 13:00 - 17:00

  • 14:00 - 18:00

Opis stanowiska: Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

  • Umawianie spotkań: Zarządzanie kalendarzem spotkań z klientami, koordynowanie terminów i dbanie o ich punktualność.

  • Poszukiwanie nieruchomości: Aktywne poszukiwanie ofert nieruchomości dla klientów zainteresowanych zakupem, analiza rynku oraz przygotowywanie propozycji.

  • Korespondencja mailowa: Prowadzenie profesjonalnej korespondencji mailowej z klientami, odpowiadanie na zapytania, przesyłanie informacji oraz dokumentacji.

  • Utrzymywanie relacji z klientami: Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję i zadowolenie z usług biura.

  • Aktualizacja bazy danych: Regularne aktualizowanie i zarządzanie bazą danych klientów oraz ofert nieruchomości.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sekretarki lub w podobnej roli

  • Łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych (MS Office)

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Mile widziana osoba mieszkająca w pobliżu, aby zminimalizować czas dojazdu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich preferencji

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży nieruchomości

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami w dynamicznie rozwijającej się branży nieruchomości! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 918737408