2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Dodane 22 maja 2024

Oferta pracy: Pracownik fizyczny, pracownik budowlany

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

PURIZOLER Rafał Urbański to prężnie rozwijający się i stabilny zespół ekspertów specjalizujących się w dziedzinie izolacji. Nasza oferta obejmuje profesjonalne izolacje natryskowe pianą, wdmuchiwanie granulatów, naprawy istniejących izolacji oraz badania termowizyjne. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnika.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów izolacyjnych

  • Przygotowanie i obsługa narzędzi oraz materiałów

  • Udział w pracach montażowych i demontażowych

  • Pomoc w badaniach termowizyjnych

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Umowę o pracę

  • Premie zależne od osiąganych efektów

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

Zapewniamy pełne szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków na stanowisku pomocnika. Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 920021399