2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Oferta pracy: Opiekun klienta w branży Finanse i Prawo

Wynagrodzenie

6 500 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Lokalizacja: Rzeszów, Nowe Miasto

Centrum Inwestycyjne – Nieco Więcej Sp. z o.o. oraz Fundacja Nieco Więcej poszukuje do swojego zespołu, ambitnych osób, które będą, zdeterminowane do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w zakresie prawa finansowego oraz finansów osobistych. Niesiemy pomoc osobom poszkodowanym przez instytucje finansowe.

U NAS NIE MUSISZ AKTYWNIE SZUKAĆ KLIENTA - Dostarczy Ci go firma!

Zakres obowiązków:

- Elektroniczna obsługa klienta oraz prowadzenie korespondencji mailowej.

- Przyjmowanie i rejestrowanie zapytań oraz zgłoszeń od klientów.

- Obsługa klientów od początku do końca procesów.

- Spotkania z lokalnymi klientami w siedzibie biura.

- Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

- Współpraca z innymi działami w ramach realizowanych zadań.

Co oferujemy:

- Pracę w nowoczesnym biurze w Rzeszowie, w dzielnicy Nowe Miasto.

- Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiej gamie szkoleń branżowych i psychologii sprzedaży.

- Ponadprzeciętne wynagrodzenie prowizyjne - brak limitu górnego.

- Miłą atmosferę pracy w zespole, który stawia na współpracę i rozwój.

- Dopasowaną do potrzeb umowę (B2B, Zlecenie + wskazówki optymalizacji podatkowej)

Oczekiwania:

- Zainteresowanie branżą finansów i prawa.

- Dobra organizacja własnej pracy i zaangażowanie.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Chęć ciągłego rozwoju i nauki.

- Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office.

- Doświadczenie  w obsłudze klienta.

- Doświadczenie w rozmowach telefonicznych.

Doskonały kandydat:

- Były pracownik instytucji finansowych pracujący na co dzień bezpośrednio z klientem,

- Były pracownik kancelarii prawnych z doświadczeniem w obsłudze klienta,

- Zdeterminowany i zaangażowany sprzedawca, który docenia walory pracy na prowizji.

- Osoba bez doświadczenia, ale zdeterminowana, zaangażowana, lojalna, gotowa do podjęcia sporej ilości pracy i szybko ucząca się.

Jeżeli czujesz, że to oferta skierowana właśnie do Ciebie, nie zwlekaj!

Wyślij CV, zadzwonimy i umówimy spotkanie kwalifikacyjne.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj.. Dz. U. z 2022 r., poz. 922 z późn. zm.)."

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 893937236