2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Starachowice
Dodane 29 maja 2024

Oferta pracy OD ZARAZ przy sadzonkach kwiatów - Holandia

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś zmotywowany i szukasz pracy w Holandii, ale boisz się wyjechać? Spokojnie, my we wszystkim pomożemy i wdrożymy! Duża szkółka z kwiatami w Holandii poszukuję zmotywowanych osób do pracy (od 20.05).

Praca jest w miejscowości Meijel.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie sadzonek do wysyłki,

  • Układanie doniczek na taśmę w szklarni, bądź ściąganie doniczek z taśmy na zewnątrz.

  • Przygotowanie zamówień według listy,

  • Prace pielęgnacyjne,

  • Wymagamy dobrej motywacji do pracy. Praca będzie wykonywana zarówno w szklarni jak i na zewnątrz.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dostępność na minimum 3 miesiące (START 20-5-2024)

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca na 1 zmianę, od poniedziałku do piątku (od 7:00 do 17:00)+możliwość nadgodzin;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15,82 € brutto;

  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu;

  • Zakwaterowanie o standardzie potwierdzonym certyfikatem SNF;

  • System premiowy za polecenie do pracy.

    Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty?

    Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie opowiem Ci więcej o ofercie!

    Nie czekaj, dzwoń lub pisz!

    +48**********46

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 918437940