2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Trzcianka
Dodane 22 maja 2024

Oferta pracy na stanowisko Konstruktor

Lokalizacja

Trzcianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

  • Twój zakres obowiązków

Projektowanie i rozwój konstrukcji 3D

Tworzenie dokumentacji technicznej

Praca nad rozwojem narzędzi i metodologii konstruowania

Bieżąca współpraca z klientami i zespołem projektowym

Współtworzenie nowych rozwiązań technicznych

  • Nasze wymagania

    Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Bardzo dobra znajomość obsługi SolidWorks, Solid Edge, AutoCad

    Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice (w szczególności Excel)

  • Mile widziane

    Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w codziennej pracy

  • To oferujemy

    Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

    Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Lionpower Sp. z o.o.

Lokalizacja

Trzcianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcianka
ID: 854223317