2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sulechów
Dodane 28 maja 2024

Oferta pracy na stanowisko HANDLOWIEC

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

PKM KRUSZYWA Sp. z o.o. to zgrany zespół uzupełniających się wzajemnie cech osobowości i charakterów – dołącz do nas!

Wspólnie budujemy biznes przede wszystkim na sprzedaży naszych produktów –kruszywa budowlanego oraz dekoracyjnego. Działamy jak mechanizm silnika – każdy trybik robi swoje, żeby maszyna PKM KRUSZYWA mogła działać bez zarzutu.

Nasza maszyna cały czas się rozrasta, dlatego poszukujemy człowieka który wpasuje się w naszą dynamikę. Szukamy osoby, która zna się na handlu, dodatkowym atutem będzie znajomość branży kruszyw, choć nie koniecznie.

Szukamy specjalistów z doświadczeniem, nie jest to stanowisko juniorskie dlatego znajomość pracy na stanowisku handlowca jest dla nas kluczowa.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę klienta w zakresie sprzedaży produktów. Do obowiązków należeć będzie negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie procesu realizacji zamówień, a przede wszystkim nawiązanie, rozwijanie i utrzymywanie wzorowych relacji z klientami.

Bardzo ważnym aspektem jest dla nas to, byś cały czas rozwijał swoją wiedzę na temat produktów i rozwiązań w branży, ale także w zakresie bycia skutecznym handlowcem. Stagnacja i handlowa bierność nie są u nas mile widziane, więc jeśli myślisz, że będziesz tylko odbierał telefony – nie przesyłaj nam swojej kandydatury.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej pracy z klientem

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku handlowca

  • prawa jazdy kategorii B

  • otwartości na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • praca od poniedziałku do piątku

  • służbowy samochód oraz wszelkie niezbędne sprzęty w pracy handlowca

  • wsparcie szkoleniowe (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz wiedzę współpracowników, którzy chętnie pomogą ci podczas wdrożenia i później

  • przyjazną atmosferę w pracy

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • chęć dołączenia do nas na dłuższy czas

  • dobra organizacja pracy

  • rozwinięte zdolności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

Jeśli przeczytałeś/aś do tego momentu, oznacza to, że jesteś osobą dociekliwą i niepoddającą się – tego spodziewamy się po naszym handlowcu.

Zachęciliśmy Cię, ale nie masz pewności czy to stanowisko jest dla Ciebie? Aplikuj bezpośrednio przez OLX – po przejrzeniu Twojego CV porozmawiamy i wspólnie podejmiemy decyzję.

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 902362519