2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kobyłka
Dodane 13 maja 2024

Oferta pracy monter instalacji wentylacyjnych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Rekuperator.net zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem instalacji wentylacji mechanicznej poszukuje osoby do pracy na stanowisko monter instalacji wentylacji.

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska:

·         Montaż instalacji wentylacji mechanicznej / rekuperacji, izolowanie i podwieszanie kanałów wentylacyjnych

·         Montaż central wentylacyjnych

Wymagania:

·         Prawo jazdy kat. B - obowiązkowe

·         Znajomość obsługi elektronarzędzi ( np. wiertarka, wkrętarka itp. )

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz uczciwość

·         Sumienność, punktualność, samodzielność

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na cały etat

·         Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

·         Wynagrodzenie średnie za dzień roboczy to kwota 270-350 zł netto.

·         Terminowe wynagrodzenia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 537 800 444.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 879666844