2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódzkie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Skierniewice
Dodane 05 kwietnia 2024

Oferta pracy monter instalacji nawodnieniowych

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma SOLDRIP poszukuje montera instalacji nawodnieniowych.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • szybkość w podejmowaniu decyzji

  • dyspozycyjność- możliwe delegacje (nawet do kilku dni)

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w realizacji zleconych zadań

  • mile widziane doświadczenie w pracach hydrauliczno-instalatorskich

Zakres obowiązków

  • prace ziemne

  • roboty hydrauliczne

  • serwisowanie wykonanych instalacji

Oferujemy

  • umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

  • zatrudnienie na pełen etat

  • praca w przyjaznej atmosferze

Dodatkowo

  • mile widziana znajomość elektryki (choć w stopniu podstawowym)

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPHU Soldrip Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji”.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 857398630