2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sepno
Dodane 18 kwietnia 2024

Oferta pracy Mechanik

Lokalizacja

Sepno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym,

  • wykonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń,

  • analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji,

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych maszyn.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne do 1 kV,

  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,

  • możliwości rozwoju – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • spotkania integracyjne,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • wszelkie narzędzia wymagane na stanowisku pracy,

  • stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie.

Lokalizacja

Sepno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sepno
ID: 912612895