2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Karwiny
Dodane 25 maja 2024

Oferta pracy: Kierowca

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Karwiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Twój zakres obowiązków: Kompletacja zamówień, Oznakowanie oraz zabezpieczanie opakowań na czas transportu, Kontrola warunków transportu, Kompleksowa obsługa dokumentacji związanej z dostawą. Nasze wymagania: Prawo jazdy kat. B, Wysoka kultura osobista, Punktualność, Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań. Co oferujemy: Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu, Kartę MultiSport Pełną wyzwań pracę w młodym zespole i miłej atmosferze Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem poprzez formularz zgłoszeniowy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Karwiny
ID: 920884771