2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Nowa Huta
Dodane 08 kwietnia 2024

Oferta Pracy Handlowiec/Fakturzysta

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy osób do pracy w dziale handlowym w zakładzie mięsnym w Nowej Hucie.

Wymagania:

* dyspozycyjność ,możliwość dojazdu porannego do Nowej Huty

* komunikatywność i elokwencja

* znajomość Excel, Word

* umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

* duża samodzielność i energiczność w działaniu

* znajomość komunikatywna języka angielskiego

* prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

* podstawa do uzgodnienia przy rozmowie plus prowizja

* zatrudnienie na podstawie własnej działalności lub umowy o pracę

* wpływ na rozwój firmy i możliwość awansu

Zakres zadań:

* pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy

*koordynacja zadań logistyczno-sprzedażowych

* bieżąca obsługa i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami firmy, odbiór zamówień, oraz zamawianie towaru

* prace biurowe, wprowadzanie zamówień do programu magazynowego Comarch Optima, wypisywanie faktur, dokumentów handlowych

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży spożywczej.

Proszę o kontakt i wysyłanie CV w wiadomości prywatnej.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 853395110