2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Łubna
Dział HR
Dodane 24 kwietnia 2024

OEX Fulfilio: Asystent/ka biura Zarządu - Praca biurowa |Administracja

Lokalizacja

Łubna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Fulfilio posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS. Jesteśmy Należymy do jednej z największych w Polsce grup kapitałowych oferujących nowoczesne usługi dla biznesu. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka biura Zarządu

miejsce pracy: Łubna

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i nadzór nad kalendarzem spotkań Zarządu

  • Zapewnienie wsparcia operacyjnego, w tym organizacja podróży służbowych, spotkań poza firmą, wystąpień oraz wizyt zaproszonych gości

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby Zarządu

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, informacji i sprawne funkcjonowanie biura

  • Realizacja zadań wspierających codzienne obowiązki i projekty, planowanie i organizacja bieżących spraw

  • Nadzór nad korespondencją i przesyłkami kurierskimi

  • Zamawianie materiałów biurowych oraz produktów spożywczych

  • Tworzenie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku Spółki

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, rzetelność i punktualność

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Komunikatywność, elastyczność w działaniu

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Długofalową współpracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Dostęp do benefitów firmowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pełne wdrożenie w obowiązki

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łubna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łubna
ID: 897745091