2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Chartowo
Dział HR
Dodane Dzisiaj o 10:17

OEX Cursor: Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Działamy na terenie całego kraju, tworząc dedykowane struktury dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

miejsce pracy: Poznań, Szwajcarska

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemów informatycznych dedykowanych dla sił sprzedaży

  • dostarczanie rozwiązań biznesowych

  • rozwiązywanie problemów i realizacji zleceń użytkowników systemów informatycznych

  • wsparcie realizacji projektów informatycznych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi powyższe usługi

  • realizacja usług zgodnie ze standardami wewnętrznymi oraz procedurami

Wymagania:

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin

  • praktyczna znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

  • zainteresowanie nowymi technologiami

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy projektowej

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / umowę o pracę do końca bieżącego roku

  • praktyczne wdrożenie w obowiązki oraz możliwość poszerzania swoich umiejętności

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach

  • dużą samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego

  • benefity firmowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 912914842