2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gorzów Wielkopolski
Dział HR
Dodane 24 kwietnia 2024

OEX Cursor: Merchandiser mobilny - Gorzów Wlkp. | Praca | FMCG

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

OEX Cursor S.A. jako lider wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu działa na terenie całego kraju. Obecnie, we współpracy z międzynarodowym koncernem tytoniowym - British American Tabacco - poszukujemy osób do współpracy jako:

Merchandiser mobilny

miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • regularne odwiedzenie punktów sprzedaży detalicznych oraz sieci lokalnych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • zapewnienie dostępności odpowiedniego asortymentu zgodnie z obowiązującymi standardami

  • dbałość o ekspozycję: estetyka materiałów, utrzymanie czystości, wdrażanie aktualnej komunikacji cenowej

  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

  • edukowanie detalistów z zakresu produktów

  • analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • dostępność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin - warunek konieczny

  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • telefon i samochód do celów służbowych

  • zdobycie ciekawego doświadczenia

  • możliwość dalszego rozwoju

  • dużą samodzielność w działaniu

  • pełne wdrożenie w obowiązki

  • stałe wsparcie koordynatora projektu

  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych (karta sportowa Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910805139