2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Grzegórzki
Dodane 03 maja 2024

Oczyszczacz odlewów NIEMCY

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferujemy:

•        Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•        Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji

•        Regularne zjazdy do Polski

•        Zakwaterowanie na koszt firmy

•        Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

•        Ciągłość zatrudnienia na długoletnim projekcie u sprawdzonego klienta

•        Umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o  oddelegowaniu pracownika za granicę

Oczekiwania:

•        Obsługa narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy

•        Umiejętność pracy w zespole

•        Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Obowiązki:

•        Ręczna obróbka: oczyszczanie, wygładzanie powierzchni odlewów za pomocą narzędzi

•        Przestrzeganie higieny zakładowej i BHP.

Prześlij swoje CV lub zadzwoń: +48 12 412 30 66, +49 176 20 644 682.

W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez ENPA Sp. z o.o. Z siedzibą w Krakowie, al. Słowackiego 39/1, w celach rekrutacyjnych.” Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest ENPA Sp. z o.o. Z siedzibą Krakowie, al. Słowackiego 39/1. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 914683319