2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Garbatka Długa
Aleksandra
Dodane 24 kwietnia 2024

Ochrona - Garbatka Długa - pn-pt 14:00-6:00/weekendy 24h - aktywizacja

Lokalizacja

Garbatka Długa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Dla jednej z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z realizacją kontraktu, poszukujemy agenta ochrony

rodzaj ochranianego obiektu: przemysłowy --> posterunek przy bramie

miejscowość: Garbatka Długa

system ochrony: poniedziałek - piątek 14:00-6:00

soboty, niedziele i święta 6:00 - 6:00 (24h)

Co chcemy zaoferować:

  • szybkie podpisanie umowy (zaraz po rozmowie i spotkaniu w celu ustalenia szczegółów współpracy)

  • umowę o pracę

  • bezpłatne umundurowanie

  • profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie

Ta oferta może Cię zainteresować ponieważ posiadasz:

  • gotowość do podjęcia pracy w ochronie "od zaraz"

  • niekaralność (doniesiesz na podpisanie umowy)

  • doświadczenie w ochronie lub predyspozycje do jej wykonywania

  • znasz obsługę komputera

  • orzeczenie o niepełnosprawności

dla nas liczą się chęci - zapewniamy szkolenie

Zadania agenta na obiekcie:

  • czynności kontrolne odnośnie ruchu osobowego i kołowego na bramie

wjazdowo-wyjazdowej

  • obsługa elektronicznej książki służby (nic trudnego, ale potrzebna jest znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym)

  • przestrzeganie ustalonych procedur bezpieczeństwa

Zapraszamy do zgłoszeń osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zapraszamy do ochrony kobiety i mężczyzn.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem w ochronie i bez doświadczenia.

U NAS KAŻY MA SZANSĘ

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza OLX

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że rekrutujemy kandydatów bez prowizji i bez dodatkowych opłat.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PERSONALA AGENCJA ZATRUDNIENIA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-360) ul. Człuchowska 66. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodmalpapersonala.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba, że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego .Wyrażam zgodę, żeby spółka PERSONALA AGENCJA ZATRUDNIENIA sp. z o.o. udostępniła moje dane osobowe innym podmiotom, w których będzie poszukiwała dla mnie zatrudnienia.

[Personala -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 13354]

Lokalizacja

Garbatka Długa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garbatka Długa
ID: 910848301