2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Leszno
Dodane 14 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna w Restauracji Antonińska - Leszno lub Boszkowo-Letnisko

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Największy między Poznaniem a Wrocławiem pracodawca w branży hotelarsko-gastronomicznej poszukuje osoby na stanowisko POMOC KUCHENNA do pracy w jednym ze swoich obiektów w Lesznie lub w Boszkowie-Letnisku.

Zakres obowiązków:

  • praca na zmywaku

  • obieranie warzyw i owoców

  • krojenie i pomoc przy wstępnym przygotowywaniu potraw

Wymagania:

  • wykształcenie gastronomiczne (jeśli nie masz wszystkiego Cię nauczymy)

  • brak przeciwwskazań do pracy w gastronomii (aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych),

  • schludny wygląd, dbałość o higienę osobistą,

  • dokładność, zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w szybkim tempie, pod presją czasu.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku, z ciągłą perspektywą rozwoju,

  • zniżki pracownicze.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 897302538