2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Żory
Dodane 23 kwietnia 2024

Obsługa Zewnętrznego Punktu Gastronomicznego w Parku Wodnym Aquarion

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Spółka Nowe Miasto poszukuje osób do obsługi punktów gastronomicznych w okresie letnim (sprzedaż lodów i fast foodów).

Poszukujemy osób pozytywnych, dobrze zorganizowanych i chętnych do pracy.

Miejsce pracy: Park Wodny Aquarion Żory.

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klienta;

  • Przygotowywanie posiłków typu „fast food”;

  • Dbałości o sanitarne i higieniczne warunki pomieszczenia gastronomicznego oraz zaplecza.

WYMAGANIA

  • Ukończone 18 lat

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Dyspozycyjność

  • Odpowiedzialność

  • doświadczenie w gastronomii mile widziane

Kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach 8:00 – 16:00

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 913884202