2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Obsługa wynajmu apartamentów

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Hosthelper to firma, która skupia swoją działalność na rynku wynajmu krótkoterminowego przeznaczonego dla przyjazdów w celach turystycznych, czy biznesowych. Swoje obiekty promuje pod nazwą ShortStayPoland na wielu portalach rezerwacyjnych takich jak Airbnb, czy booking.com oraz na własnej stronie internetowej (www.shortstaypoland.com).

Poszukujemy osoby do pracy przy obsłudze wynajmu apartamentów przy Starym Mieście.

Przykładowe bowiązki:

  • obsługa zapytań gości podczas pobytu

  • sprawdzanie stanu apartamentów w przypadku awarii

  • dostarczanie brakującego wyposażenia w apartamentach

  • reagowanie na zgłoszone problemy w apartamentach

  • inne zadania dotyczące obsługi apartamentów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • język rosyjski będzie dodatkowym atutem

  • dobra organizacja pracy i sumienność

  • gotowość do pracy wieczorami i w weekendy

Oferujemy:

  • praca dorywcza, możliwe ustalenie grafiku pod własne potrzeby

  • umowa zlecenie

  • stawka 28,10 zł/h brutto

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku polskim i angielskim.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919572556