2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Lubliniec
Dodane 11 kwietnia 2024

Obsługa telefoniczna klienta w sklepie internetowym

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za:

- kontakt oraz utrzymywanie relacji z Klientami sklepu internetowego.

- budowanie bazy klientów pośród podmiotów publicznych.

Praca dodatkowa / 0,5 etatu lub na pełny etat.

OCZEKIWANIA:

-sumienność

-umiejętność organizacji czasu pracy

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji interpersonalnych

-umiejętność pracy w zespole

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną oraz mailową

-budowanie bazy kontaktów

-wysyłka materiałów reklamowych

-budowanie długotrwałych relacji z klientami

OFERUJEMY:

-wdrożenie oraz stałe wsparcie

-niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

-możliwość realnego rozwoju swoich umiejętności

-miłą atmosferę

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz wyników

Praca stacjonarna; miejsce pracy: Lubliniec

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 910973782