2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Książ Wielki
Dodane 08 kwietnia 2024

Obsługa strony internetowej oraz wprowadzanie ogłoszeń na portale

Lokalizacja

Książ Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa strony internetowej z ogłoszeniami

  • Obsługa panelu administracyjnego portalu

  • Zamieszczanie ogłoszeń z pojazdami oraz częściami motoryzacyjnymi

  • Wprowadzenie ogłoszeń oraz ofert w mediach społecznościowych

  • Aktywna sprzedaż pojazdów i części samochodowych

  • Prowadzenie spraw w urzędach, sporządzanie pism, wniosków

  • Obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów

Wymagania:

  • Prawo jazy kat.B

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • B. dobra znajomości obsługi komputera i internetowych narzędzi sprzedażowych

  • Biegłe poruszanie się w mediach społecznościowych

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

           Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Przeszkolenie do wykonywanej pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

tel. 660 xx 670 xx 907

tel. 66***********07

Lokalizacja

Książ Wielki,

Małopolskie

Małopolskie, Książ Wielki
ID: 910327889