2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kryspinów
Dodane 17 kwietnia 2024

Obsługa sprzedaży internetowej KRYSPINÓW Pełen etat UMOWA

Lokalizacja

Kryspinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowa z branży technicznej (spawalnictwo, pneumatyka) poszukuje osoby do obsługi sprzedaży internetowej

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca obsługa sprzedaży internetowej (allegro, sklep internetowy, a także eBay, Amazon): wystawianie dokumentów sprzedaży, realizacja wysyłek

  • wystawianie ofert na platformach sprzedażowych

  • kontakt z Kupującymi na każdym etapie realizacji zamówienia, w tym obsługa reklamacji&zwrotów

  • monitorowanie i aktualizowanie stanów magazynowych, wprowadzanie nowości produktowych do oferty

  • praca w centrum Kryspinowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

    ( tylko praca stacjonarna )

WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi platform sprzedaży internetowej ( allegro, eBay, Amazon, ), mile widziana znajomość Shopera, Baselinkera

  • ogólna wiedza techniczna na podstawowym poziome

  • stabilne podejście do pracy

  • punktualność

  • uczciwość i obowiązkowość

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodej, szybko rozwijającej się firmie

--> nie udzielamy telefonicznej informacji nt wynagrodzenia

--> jeśli ogłoszenie jest widoczne = jest aktualne

Lokalizacja

Kryspinów,

Małopolskie

Małopolskie, Kryspinów
ID: 877511449