2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Koszalin
Dodane 30 kwietnia 2024

Obsługa sklepu, praca w Koszalinie

Wynagrodzenie

27 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do :

Aktualnie poszukujemy osoby chętne do pracy w sklepie spożywczym.

Miejsce pracy Koszalin

Obowiązki:

- wykładanie towaru,

-obsługa kasy i skanera,

- prace porządkowe na terenie hurtowni,

- praca w systemie II zmianowy,

Zapewniamy:

- stawkę godzinową 27,70 brutto,

- umowa zlecenie, z możliwością umowy o pracę, po okresie próbnym,

- wolne weekendy,

Warunek konieczny:

- pełnoletność,

- aktualna książeczka sanepid,

- chęć do pracy,

- sprawność fizyczna,

- chęć do pracy, na dłuższy okres czasu lub na stałe.

Chętnych zapraszamy do kontaktu, przez załączenie CV lub podanie danych do kontaktu. NR.REJ 5088

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 850749805