2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Podgórze
Dodane 12 kwietnia 2024

Obsługa sklepu internetowego - zabawki - Frikolino.pl

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy z zabawkami Frikolino.pl poszukuje kandydata na stanowisko:

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień internetowych (strona Frikolino.pl + Allegro)

  • przekazywanie zamówień do magazynu (Baselinker)

  • wystawianie paragonów i faktur

  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem

dodatkowo:

  • wprowadzanie nowych produktów

  • aktualizowanie opisów

  • wprowadzanie danych do systemu - oprogramowanie SHOPER oraz BASELINKER (Allegro)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • obsługa komputera i podstawowych programów

  • umiejętność obsługi serwisu Allegro

  • mile widziane doświadczenie w pracy na Baselinker

  • znajomość programu MS Office - Excel

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • okres próbny - umowa zlecenie

  • następnie umowę o pracę

  • szansę rozwoju zawodowego i awansu

Oferujemy pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.

Praca od teraz.

Miejsce pracy: ul. Gromadzka, Kraków.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 911385173