2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Opolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Opole
DAV Sp. z o.o. Sp. k.
Dodane 26 kwietnia 2024

Obsługa sklepu internetowego - pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DAV Vogel to firma o ponad 40-letnej tradycji i ugruntowanej pozycji w branży rolniczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu czołowych światowych producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w obsłudze klienta naszego sklepu internetowego B2C oraz B2B, a także innych platform sprzedaży (Allegro, Erli, itd.).

Obowiązki:

  • wprowadzanie produktów do platform e-commerce (+szykowanie opisów oraz zdjęć) - ALLEGRO, sklepu internetowego, OLX, lub innych wedle ustaleń i rozwoju firmy

  • zarządzanie asortymentem i otwartymi ofertami na platformach oraz ich aktualizacje

  • rozwijanie sprzedaży

  • dbanie o poprawną relację z klientami

  • kontakt z klientami poprzez czat, e-mail, telefon

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty na platformach sprzedażowych

  • dbanie o obieg dokumentów

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz analizowanie wyników

  • analiza trendów i konkurencji

  • wystawianie faktur i dokumentów magazynowych

  • w razie konieczności (duża ilość zamówień lub nieplanowa nieobecność magazyniera) pomoc przy pakowaniu paczek

Szukamy osoby, która posiada cechy/umiejętności:

  • chęć do pracy

  • uczciwość

  • dokładność i punktualność

  • proaktywność w działaniach

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • obsługa pakietu Office – Excel i Word

  • znajomość prostych działań matematycznych, tj.: umiejętność liczenia marży

  • potrafi analizować i wyciągać wnioski z realizowanych działań

  • jest samodzielna, odpowiedzialna i zorientowana na cel

  • sprawnie porusza się po internecie

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub/oraz doświadczenie w obsłudze sklepu na Allegro lub sklepu internetowego

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu e-commerce

  • kreatywność, umiejętność redagowania chwytliwych treści (nie za pomocą AI)

  • znajomość Baselinker

  • znajomość innych narzędzi e-commerce

  • podstawy SEO, reklamy i marketingu – tylko dla celów pracy nad opisami produktów w sklepie

  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) w firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji rynkowej. Pierwsza umowa o pracę na 1 rok, następnie na czas nieokreślony.

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

  • dofinansowanie opieki medycznej - dostęp do lekarzy specjalistów i badań (PZU)

  • w pełni sfinansowane ubezpieczenie grupowe

  • darmowe wejściówki na mecze domowe Dreman Futsal Opole Komprachcice

  • możliwości rozwoju

  • pracę 5 dni w tygodniu 8:00 - 16:00, bez weekendów

  • możliwość elastycznego wyjścia z pracy, np. do urzędu/lekarza (po okresie próbnym)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formularzu.

Adres strony www: dav-vogel .pl

Adres firmy i miejsce pracy: ul. Ozimska 184, 45-310 Opole

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w e-mailu lub na spodzie CV obowiązkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest DAV Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Opolu przy ul. Ozimskiej 184, 45-310, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Opolu.”

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909634402