2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Włochy
3DPARTNERSHOP.COM
Dodane 26 kwietnia 2024

Obsługa sklepu internetowego, magazynier

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy polską firmą zajmującą się handlem wysokiej klasy drukarkami 3d. Sprzedaż produktów prowadzimy za pośrednictwem dystrybutorów a także za pomocą naszych sklepów internetowych. Dostarczamy produkty do Polski, krajów Unii Europejskiej jak i na inne kontynenty.

Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do współpracy zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Magazynier, (obsługa sklepu internetowego)

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

OPIS STANOWISKA:

 -przygotowanie listów przewozowych, pakowanie i wysyłka paczek

-przyjmowanie oraz rejestrowanie zwrotów i zgłoszeń reklamacyjnych

-kompleksowa obsługa zamówień mailowych, telefonicznych i internetowych

-telefoniczna, e-mailowa i bezpośrednia obsługa klientów

-przygotowywanie ofert handlowych

-realizacja zamówień i fakturowanie

-zarządzanie sklepem internetowym opartym o WordPress

-wprowadzanie nowych produktów do sklepów internetowych, aktualizacja cenników

-aktualizacja stron produktów (opisy, zdjęcia, dostępność)

WYMAGANIA:

· umiejętność szybkiego uczenia się (opanowanie bardzo dużej ilości produktów oraz nauka sporządzania ofert)

· bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie

- samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość

· wysoka kultura osobista

· dokładność i systematyczność

· znajomość obsługi urządzeń biurowych

· znajomość pakietu MS Office, Outlook

· wykształcenie minimum średnie

· doświadczenie w e-commerce mile widziane

· komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

- umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania usprawnień, rozwiązań dla bieżących problemów

OFERUJEMY:

· samodzielne stanowisko pracy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3-miesięczny okres próbny)

· praca w godzinach 9-17 w siedzibie firmy (nie przewidujemy pracy zdalnej)

· wynagrodzenie 4300zł brutto

· wynagrodzenie zawsze na czas

· wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

· przyjemną atmosferę pracy

· gwarancję stabilnego zatrudnienia

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV jako odpowiedź na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ponadto prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 912875916