2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nadarzyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Obsługa sklepu i klienta internetowego

Wynagrodzenie

5 499 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy 5500zł-6000 zł brutto / mies.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zakres obowiązków:

    • Udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów drogą mailową, telefoniczną oraz przez strony internetowe, media społecznościowe i chat.

    • Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów w sposób szybki i profesjonalny.

    • Przekazywanie ważnych informacji zwrotnych od klientów do zespołu, aby ulepszyć nasze produkty i usługi.

    • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów poprzez szybkie i efektywne rozwiązywanie ich problemów.

    • Zarządzanie kontami klientów i aktualizowanie bazy danych klientów.

    • Obsługa sklepu i klienta internetowego na marketplace'ach Allegro, Empik itp

Poszukujemy osób:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, szczególnie w środowisku online.

  • Znakomite umiejętności komunikacyjne, pisemne i werbalne.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziana znajomość jezyka Angielskiego!

Oferujemy:

  • pracę w Firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia produktowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 802713242