2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Jeżyce
Dodane 11 kwietnia 2024

Ekspedientka/ obsługa sklepu - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Szukasz pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole?

Lubisz kontakt z ludźmi i pieczywo? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę!

Sieć prężnie rozwijających się piekarni „BAGIETKA” poszukuje EKSPEDIENTA/EKSPEDIENTKI na pełny etat w Poznaniu.

  • Oferujemy:

-  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- przeszkolenie, możliwość rozwoju i awansu,

- dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

  • Twoje zadania będą obejmowały:

- sprzedaż pieczywa, innych wypieków i przekąsek oraz napojów,

- doradzanie klientom i budowanie pozytywnych relacji,

- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,

- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

- obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja(at)bagietka.com.pl lub aplikuj za pośrednictwem OLX.

Nie czekaj, dołącz do nas!

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 678485174