2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Kelner/ka Obsługa sali w azjatyckiej restauracji w Centrum Warszawy

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy VietMama - znaną Restauracją znajdująca się w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 5. Oferujemy autorską kuchnię wietnamską w oparciu o domowe przepisy. VietMama jako brand gotuje Gościom od ponad 7 lat. Charakteryzuje nas staranność w przyrządzaniu dań, bardzo dbamy o jakość i świeżość składników. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy duże grono stałych Gości, którzy od lat lubią do nas przychodzić i delektować się daniami. Naszym celem jest sprawienie, aby każdy Gość który przyjdzie do nas, wyszedł z zadowolony i szczęśliwy ze spędzanego czasu przy dobrym jedzeniu.

Kogo szukamy do obsługi sali ?

Szukamy osób:

- Pełnoletnich

- Umiejących pracować pod presją

- Chcących pracować na pełny etat

- Odpowiedzialnych, uczciwych, z wysoką kulturą osobistą

- Uśmiechniętych

- Mówiących płynnie po polsku

- Posiadających ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

- Znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

Zakres obowiązków:

Szukamy osób, dla których znaczenie ma praca w dobrym lokalu, serwującym dobre jedzenie, gdzie panuje domowa atmosfera.Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu, do ich obowiązków należy m.in.:

- Obsługa Gości

- Sprzedaż dań i napoi z karty menu

- Obsługa ekspresu do kawy

- Operowanie na dedykowanym systemie kasowym

- Dbanie o czystość, higienę w lokalu

- Dbanie o najwyższy poziom obsługi

- Dbanie o wizerunek Restauracji

Co oferujemy

- stawka godzinowa 27,70 zł brutto.

- Praca w uzgodnionym wymiarze godzin, z uzgodnionym wynagrodzeniem i z odpowiednią umową.

- Rodzinna atmosfera

- Napiwki - 90% napiwków należy tylko do Ciebie :)

-Serwis 10% od rachunku przy stolikach od 6 osób

-Posiłek pracowniczy

-Cudowny team pracowników

-Umowa zlecenie lub umowa o pracę do wyboru

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 831601222