2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Okole
Dodane 02 kwietnia 2024

Obsługa Sali Konsumpcyjnej

Lokalizacja

Okole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Prywatna Klinika Leczenia Bólu "Rezydencja Live" poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Obsługi Sali Konsumpcyjnej. Praca 4x w tygodniu w godzinach 12-20.

Wymagania:

  • Wiek minimum 35 lat (wymóg konieczny).

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • Obsługa kuracjuszów w sali konsumpcyjnej.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

  • Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania sali.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez opcję „Aplikuj” obok ogłoszenia lub kontakt telefoniczny.

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Okole,

Pomorskie

Pomorskie, Okole
ID: 908985515