2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Poznań
  7. Pozostałe w Zdrowie - Łazarz
Dodane 22 maja 2024

Obsługa recepcji w prywatnym gabinecie - Poznań Łazarz

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatne Gabinety Lekarskie LEKARZ w Poznaniu, to wysokiej klasy placówka medyczna zatrudniająca 30 lekarzy. Posiadamy 3 komfortowe lokalizacje na poznańskim Łazarzu, w których udzielane są porady i wykonywane mikrozabiegi. Bardzo ważne są dla nas jakość i profesjonalizm opieki roztaczanej nad pacjentem oraz dobra współpraca recepcji z lekarzami.

Poszukujemy profesjonalnej, przyjaznej i zaangażowanej osoby, dyspozycyjnej również w weekendy do ciekawej pracy w charakterze specjalisty ds. obsługi pacjenta, w jednym z naszych punktów.

Mamy konkretnie wyzwanie - chcemy cały czas być czołową placówką w zakresie obsługi pacjentów. Poszukujemy osoby, z którą moglibyśmy je z sukcesem zrealizować, z doświadczeniem w recepcji gabinetów lekarskich i statusem studenta. Oferujemy pracę w przyjemnej atmosferze, w ładnym i dobrze zlokalizowanym lokalu, dającą możliwość stałego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem i życzymy miłego dnia! :)

Zakres zadań:

- Telefoniczna, internetowa i bezpośrednia obsługa pacjenta

- Rejestracja i potwierdzanie wizyt w programie medycznym

- Informowanie o zakresie świadczonych usług i współpracujących specjalistach

- Rozliczanie wizyt - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

- Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji

- Przygotowanie gabinetów do przyjęć pacjentów

- Dbanie o dobre samopoczucie pacjentów, specjalistów oraz wizerunek firmy.

Kluczowe kompetencje:

- Wysokie umiejętności interpersonalne

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie

- Umiejętność zarządzania czasem i efektywnej organizacji pracy

- Łatwość obsługi komputera i urządzeń biurowych

- Duża dyspozycyjność i elastyczność czasowa

- Doświadczenie w telefonicznej i/lub internetowej obsłudze klienta

Poszukiwane cechy:

Pozytywna energia, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność, inicjatywa, samodzielność, dynamizm.

Co oferujemy?

- przyjazną i profesjonalną atmosferę

- pracę blisko centrum, w ładnym lokalu

- możliwość zdobycia doświadczenia w wielozadaniowej pracy

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 551968773