2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Oliwa
Dodane 15 maja 2024

Obsługa punktu gastronomicznego w Centrum Handlowym Oliwa

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku obsługi w punkcie gastronomicznym w Centrum Handlowym Oliwa.

Obowiązki na stanowisku:

  • Sprzedaż lodów, kawy, zapiekanek i gorących ciasteczek Fornetti,
  • Obsługa klienta,
  • Dbanie o porządek na stanowisku i wizerunek lokalu,
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Komunikatywności,
  • Odpowiedzialności.
  • Aktualne Orzeczenie lekarskie/książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • Pracę stałą lub tymczasową,
  • Wynagrodzenie godzinowe plus prowizja od sprzedaży,
  • Elastyczny grafik,
  • samodzielne stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o kliknięcie "aplikuj" i dodanie swojego CV, lub wysłanie na adres mailowy, oddzwonimy niezwłocznie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 683093736