2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 07 maja 2024

Obsługa produkcji - praca od zaraz

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Tychach przy ul. Turyńskiej 80 (obok bramy towarowej FIAT) poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny w dziale wtrysku

OFERUJEMY:

·         umowę o pracę bez pośredników

·         pracę w systemie 3 zmianowym

·         atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków

·         bardzo dobre warunki pracy w hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym oraz parkingiem dla pracowników

·         fundusz socjalny: wczasy pod gruszą, paczki Mikołajkowe dla dzieci

·         ubezpieczenie grupowe

·         przyjazną atmosferę w pracy

ZADANIA:

·         zabezpieczenie wtryskarek w granulat

·         przygotowanie granulatu, suszenie, barwienie

WYMAGANIA:

·         wykształcenie min. zawodowe

·         mile widziane doświadczenie w pracy z granulatem

SPOSÓB APLIKOWANIA:

·         bezpośrednio w siedzibie firmy (ul. Turyńska 80, 43-100 Tychy

·         wysłanie aplikacji przez portal OLX

Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912171887