2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Bielsko-Biała
Dodane 05 kwietnia 2024

Obsługa ogródka gastronomicznego

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Obsługa Ogródka Gastronomicznego.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się ogródkiem gastronomicznym, położonym w sercu malowniczych bielskich Błoni.

Poszukujemy energicznych i uśmiechniętych osób do dołączenia do naszego zespołu na nadchodzący sezon!

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik obsługi klienta

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w otoczeniu zieleni i w centrum miejskiego życia,

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus system bonusowy za osiągnięcia,

  • Szkolenia z obsługi klienta

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Oczekujemy:

  • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia do klienta,

  • Gotowości do pracy w zespole,

  • Dyspozycyjności w sezonie wiosenno-letnim (szczególnie weekendy i święta),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii, ale nie jest to warunek konieczny - zapewniamy pełne szkolenie.

    Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami naszego ogródka,

  • Przyjmowanie zamówień i dbanie o czystość miejsca pracy,

  • Współpraca z kuchnią i innymi działami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,

  • Aktywny udział w życiu ogródka poprzez proponowanie nowych pomysłów i rozwiązań.

    Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się znami.

    Dołącz do nas i stwórzmy razem najlepsze miejsce na kulinarnej mapie Bielska!

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909640477