2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wałcz
Dodane 07 maja 2024

Obsługa maszyn na produkcji Wałcz / Mirosławiec

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma DRUT-PLAST Cables Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów posiadający 2 zakłady produkcyjne mieszące się w Wałczu i Mirosławcu. W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy do obsługi maszyn typu skręcarki, oplatarki, wytłaczarki itp.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji w oparciu o stosowaną dokumentację,

  • obsługa maszyn,

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów,

  • przestrzeganie norm jakościowych i zasad bezpieczeństwa pracy,

  • dbanie o stanowisko pracy i wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,

  • zdolności manualne,

  • odpowiedzialność i sumienność,

  • terminowość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,

  • motywacja i chęć do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne (elektryk, mechatronik, automatyk i pokrewne),

  • uprawnienia na wózek widłowy, suwnice.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji + premia motywacyjna,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne,

  • pakiet medyczny Luxmed

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 700413038