2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Gdańsk
  7. Pozostałe - Jasień
Dodane 02 kwietnia 2024

Obsługa lodziarni Beza Krówka Gdańsk Jasień- od zaraz

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Od zaraz zatrudnię Osobę do pracy przy obsłudze lodziarni Beza Krówka na Jasieniu.

Szukam Osoby o nienagannej kulturze osobistej, odpowiedzialnej, dyspozycyjnej od zaraz kilka dni w tygodniu i ze statusem studenta. Lodziarnia pracuje 7 dni w tygodniu w godzinach 10-20 od kwietnia do października, możliwość wypłacania dniówek, stawka 27,70, praca w młodym i zgranym zespole, jasno określone wymagania, fajna, miła praca z człowiekiem.

Obowiązki: m.in. obsługa klienta lodziarni, dbanie o porządek w miejscu pracy, przyjmowanie dostaw.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv ze zdjęciem w odpowiedzi na ogłoszenie. W wiadomości aplikacyjnej konieczne !!! opisz swoją preferowaną dyspozycyjność. CV bez zdjęcia i info o dyspozycji, nie wezmę pod uwagę. Odezwę się do wybranych osób.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 550155041